DEEPAK CHOPRA 13
Bolluğun 21 günü meditasyon çalışmasının 13.gününe hoş geldiniz
13.gün bağsızlık yasası
Chopra Middle kurucularından Doktor Davit Simon’ın şu sözleriyle başlayalım.
Bereket kendinizi gerçekten yaratıcı hissettiğiniz bir zihin durumudur. Öyle ki evrenin bereket olduğunu ve sizin evrenin bir ifadesi olduğunuzu fark edersiniz. eğer sınırsız bereketli bir evren fikrin, kabul ederseniz, koşulları yönetme arzusundan ve kendi isteklerinizi yaratmak için çözümleri zorlamaktan vazgeçersiniz.
İşte bu bağsızlık yasasının özüdür. bu yasa bize dikkatimizi neye istiyorsak ona odaklamayı, hayallerimizi gerçekleştirmek için adım atmayı, sonuca olan herhangi bir bağımlılığı serbest bırakarak belirsizliğin bilgeliğinde güven duygusunu bulmanın hedeflerimizi gerçekleşmesi için önemli bir adım olduğunu öğretir.
Bir ismi hatırlamaya çalıştığınız ve hatırlayamadığınız bir anı düşünün…hatırlamak için mücadele ettikten sonra sonunda çabalamaktan vazgeçeriz. sonra kısa bir süre geçtiğinde bu isim bilincimizin ekranında kendiliğinden beliriverir.
Benzer bir şekilde sonuçlara bağımlılık olmadan niyetini yaratımın rahmine atmak eninde sonunda isteklerinizin gerçekleşmesini sağlar.

Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeniz ve çevrenizide aydınlatmak için videoları paylaşmanız niyetiyle.
İyi ki varsınız..

Telegram grubu:
https://t.me/joinchat/TlQBTRfj4RAP7J1F1I9-kw

Instagram Sayfası:
https://www.instagram.com/ruhsaluyanisresmi

Fb Kapalı Grubu:
https://www.fb.com/teams/ruhsaluyanis

Fb Sayfası:
https://www.fb.com/ruhsaluyanis2/

#deepakchopra21gün #bollukvebereket

source